Aksident me vdekje ne Fier-Patos, perplasen dy makina humb jeten 58 vjecari

Aksident me vdekje ne Fier-Patos, perplasen dy makina humb jeten 58 vjecari

2124
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur kete mbremje ne aksin rrugor Fier-Patos. Dy automjete jane perplasur dhe per pasoje ka humbur jwten drejtuesi i nje prej mjeteve . Mesohet se viktim nga ky aksident ka mbetur 58 vjecari A.S punonjesi i policise se Patosit .
Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 21:35, në aksin rrugor “Patos-Fier”, automjeti tip “Opel” me drejtues shtetasin Agron Saba., 58 vjeç, banues në Patos, (punonjës policie në Stacionin e Policisë Patos) është përplasur me automjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin G. H., 27 vjeç, banues në Patos.

Si pasojë e kësaj përplasje, ka ndërruar jetë shtetasi A. S.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE