Aksident me vdekje ne Fier, makina perplas te moshuarin me motor

Aksident me vdekje ne Fier, makina perplas te moshuarin me motor

582
SHPËRNDAJE

Nje aksident i rende ka ndodhur kete te shtune ne Fier. Nje i moshuar ka mbetur pa jete ne vendin e quajtur “Zogu i zi”ne Fier. Viktima Petraq Shytermeja .Ende nuk ka nje njoftim zyrtar nga policia lokale ndersa mesohet se ai ka qene ne motor dhe eshte perplasur nga nje automjet tip benz AA 350 GZ. Nga kalimtaret mesohet se pas aksidentin ne vendngjarje ka ardhur edhe autoambulanca Ai eshte derguar ne spital por sipas bluzave te bardha te spitalit Fier i moshuari ka mberritur pa shenja jete.Policia po punon per zbardhjen e rrethanave te aksidentit

S'KA KOMENTE