Aksident me motor gjatë patrullimit, plagosen dy efektivë të “Shqiponjave”

Aksident me motor gjatë patrullimit, plagosen dy efektivë të “Shqiponjave”

95
SHPËRNDAJE

Aksidentohen dhe plagosen dy punonjës të policisë efektivë “Shqiponja” që patrullonin me motor në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur pranë Kopshtit botanik në kryeqytet

S'KA KOMENTE