Aksident i rëndë,vdes shoferi 19-vjeçar, plagoset pasagjeri

Aksident i rëndë,vdes shoferi 19-vjeçar, plagoset pasagjeri

2299
SHPËRNDAJE

Një aksident me vdekje në Shengjin. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Knalla. 

Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga, dhe për pasojë u plagos pasagjeri dhe drejtuesi. 

Ndërkohë, pak çaste më vonë mësohet se drejtuesi i mjetit ka ndërruar jetë, Armando Pacani, 19 vjeç, ndërsa pasagjeri ndodhet në spital.

S'KA KOMENTE