Aksident i rende ne Lushnje,makina del nga rruga humbin jeten shoferi dhe...

Aksident i rende ne Lushnje,makina del nga rruga humbin jeten shoferi dhe pasagjeri

2508
SHPËRNDAJE

Lushnjë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:30, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, në fshatin “Gurrëz e vogël”, automjeti tip “Reno “, ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë dëmtuar dhe kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri në mjet.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE