63 vjecari ne Mallakaster i jep fund jetes duke pire fotoksine

63 vjecari ne Mallakaster i jep fund jetes duke pire fotoksine

4854
SHPËRNDAJE

Njoftim i policise Fier

U referuan materialet në Prokurori, për vlerësim, pasi në datën 15.09.2022, shtetasi B. Ç., 63 vjeç, banues në Mallakastër, ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE