60 vjecari ne Mallakaster i jep fund jetes ne menyre tragjike, konsumon...

60 vjecari ne Mallakaster i jep fund jetes ne menyre tragjike, konsumon medikamente ne varrezat e qytetit

965
SHPËRNDAJE

Mallakatër/Informacion paraprak

Në varrezat e qytetit të Ballshit, shtetasi P. J., 60 vjeç, dyshohet se ka konsumuar sasi medikamentesh mjekësore dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE