60 vjecari ne Fier hidhet nga pallati dhe humb jeten

60 vjecari ne Fier hidhet nga pallati dhe humb jeten

2902
SHPËRNDAJE

Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 06:15, në lagjen “Konferenca e Pezës” Fier, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi N. K., 60 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE