44 vjecarja ne Fier kercenon nepermjet telefonit nje shtetas, procedohet nga policia

44 vjecarja ne Fier kercenon nepermjet telefonit nje shtetas, procedohet nga policia

2448
SHPËRNDAJE

Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen A. D., 44 vjeçe, banuese në Fier, për veprën penale “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike”, pasi dyshohet se për motive të dobëta ka kërcënuar nëpërmjet telefonit shtetasin H. D., 48 vjeç.

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE