35-vjeçari shqiptar i jep fund jetës në GREQI pasi doli pozitiv me...

35-vjeçari shqiptar i jep fund jetës në GREQI pasi doli pozitiv me Covid

308
SHPËRNDAJE

Një 35-vjeçar u gjet i vdekur mëngjesin e kësaj të shtune në Theologos, Evia, nga gruaja dhe vëllai i tij. Viktima 35-vjecare, me origjinë shqiptare, doli pozitiv për koronavirusin.

Sipas dëshmive, 35-vjeçari u gjet i varur në një pemë, ndërsa të njëjtat burime raportojnë se ai ndihej fajtor sepse ishte prekur nga koronavirusi duke infektuar të tjerë në shtëpinë e tij.

Ai është njohur në lagje si një familjar i mirë, dhe ishte baba i një vajze të vogël.

S'KA KOMENTE