32 vjecarja nga Fieri denoncon ne polici “zhdukjen”e bashkeshortit

32 vjecarja nga Fieri denoncon ne polici “zhdukjen”e bashkeshortit

3571
SHPËRNDAJE

Në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasja S. P., 32 vjeçe, banuese në Fier, se bashkëshorti i saj, shtetasi J. P., 42 vjeç, është larguar nga banesa në datë 26.03.2022 dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e 42-vjeçarit.Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE