27 vjecarja ne Fier kanos vjehrren ne telefon, procedohet penalisht

27 vjecarja ne Fier kanos vjehrren ne telefon, procedohet penalisht

2681
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen A. N., 27 vjeçe, banuese në Fier, pasi dyshohet se ka kanosur nëpërmjet telefonit, shtetasen N. B., 64 vjeçe (vjehrra e 27-vjeçares).

S'KA KOMENTE