257 raste te reja dhe 5 humbje jete ne 24 oret e...

257 raste te reja dhe 5 humbje jete ne 24 oret e fundit

246
SHPËRNDAJE

Ne daljen e saj publike Ministria e Shendetesise ka dhene te tjera shifra te larta per infektimet ditore nga COVID19.257 raste te reja dhe 5 humbje jete ne 24 oret e fundit

S'KA KOMENTE