24-vjeçarja hidhet nga ballkoni pas grindjeve me burrin, ndërron jetë.

24-vjeçarja hidhet nga ballkoni pas grindjeve me burrin, ndërron jetë.

1234
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. Gj., 31 vjeç, banues në Durrës, pasi mbrëmjen e djeshme, në banesë, gjatë një konflikti për motive të dobëta me bashkëshorten e tij, shtetasen A. Gj., 24 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se kjo e fundit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

S'KA KOMENTE