22-vjeçari grek masakron me thikë shokun qe i mori te dashuren

22-vjeçari grek masakron me thikë shokun qe i mori te dashuren

430
SHPËRNDAJE


Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Athinë të Greqisë. 

Mediat helene shkruajnë, se një 22-vjeçar, ka masakruar me thikë shokun e tij. Ngjarja ka ndodhur në qendrën e fshatit të Serres, në vendin e quajtur Ano Kamila. 

Sipas dëshmive paraprake, 22-vjeçari e ka vrarë mikun 2 vite më të vogël, pasi i kishte marrë të dashurën dhe ishin zhdukur në drejtim të paditur. 

Policia ka mundur të arrestojë autorin, identiteti i së cilit ende nuk dihet. Por e rëndë është fakti, se pak pas vrasjes, i riu ka publikuar foto e video ku shihet me thikën e gjakosur, me të cilën që kishte përdorur për të vrarë shokun. 

S'KA KOMENTE