20-vjeçari bie në kontant me rrymën elektrike dhe ndërron jetë

20-vjeçari bie në kontant me rrymën elektrike dhe ndërron jetë

912
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 20-vjeçar duke punuar në lavazhin e vëllait, ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Sipas policisë, i riu po punonte në lavazhin e vëllait, ra në kontakt me energjinë dhe ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë: 

Tiranë/ Informacion paraprak.

Rreth orës 20:25, në Unazë të Re, shtetasi A.M., rreth 20 vjeç, duke punuar në lavazhin e vëllait të tij, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE