20 mijë euro shpërblim për informacione për kapjen e autorit

20 mijë euro shpërblim për informacione për kapjen e autorit

552
SHPËRNDAJE

Policia e Shtetit vendos një shpërblim në këmbim të informacioneve të vlefshme për kapjen e autorit të vrasjes së oficerit të Krimeve në lezhë.

Zyrtarisht Policia e Shtetit bën me dije se Shërbimet e Policisë po vijojnë kontrollet intensive me pika kontrolli të lëvizshme, kontrolle në banesa, lokale e ambiente të ndryshme, si dhe po vijon krehja masive e territorit, për të bërë të mundur kapjen e autorit të dyshuar të vrasjes së oficerit të Policisë, i cili ishte duke kryer detyrën.

Krahas punës intensive për kapjen e autorit, Policia e Shtetit kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve, për të bërë të mundur lokalizimin dhe kapjen e tij. 

S'KA KOMENTE