19-vjeçarja largohet nga shtepia, familjarët kërkojnë  ndihmën e Policisë

19-vjeçarja largohet nga shtepia, familjarët kërkojnë  ndihmën e Policisë

781
SHPËRNDAJE

Një 19-vjeçare në Tiranë është denoncuar e zhdukur nga familjarët. Ka qenë nëna e saj, e cila ka denoncuar rastin në komisariatin nr.3 në Tiranë dhe ka kërkuar ndihmën e shtetit për gjetjen e saj. Sipas familjarëve, vajza është larguar nga shtëpia dhe ka humbur çdo kontakt me ta.

Njoftimi i policisë:

Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur dhe ka kallëzuar një shtetase 40-vjeçare, banuese në Tiranë, se ditën e djeshme është larguar nga banesa vajza e saj, 19 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme

S'KA KOMENTE