15 vjecari ne Roskovec perplas me motor nje vajze 14 vjece ne...

15 vjecari ne Roskovec perplas me motor nje vajze 14 vjece ne biciklete

2667
SHPËRNDAJE

DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimin penal në gjendje të lirë për një shtetas 15 vjeç, banues në Roskovec, pasi duke drejtuar pa leje drejtimi motomjetin tip “Yamaha”, në aksin rrugor Jogodinë-Marinzë, është përplasur me një biçikletë që drejtohej nga një shtetase 14 vjeçe, e cila u dëmtua dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

S'KA KOMENTE