11-vjeçarja bie nga kati i katërt, dërgohet me urgjencë me helikopter drejt...

11-vjeçarja bie nga kati i katërt, dërgohet me urgjencë me helikopter drejt Tiranës

409
SHPËRNDAJE

Një 11-vjeçare ka rënë nga kati i katër i pallatit ku banonte.

Mesohet se e mitura ka qenë në ballkon në momentin që ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë në mënyrë aksidentale.

11-vjeçarja është nisur me urgjencë me helikopter drejt Tiranës, për të marrë një ndihmë më të specializuar mjekësore

S'KA KOMENTE